RateGOНегабарит


-Негабарит спеціалізується на перевезенні спеціальної техніки, обладнання та всіляких конструкцій які мають крупно габаритні розміри або вагу перевищуючу допуски для перевезень стандартним способом. Перевезення таких вантажів вимагає спеціальної організації, знань, обладнання та напрацювань.

Про послугу
Наші замовники обирають сервіс -Негабарит , оскільки ми володіємо всіма набором необхідних знань і можливостей, щоб виконувати перевезення негабаритних і спеціальних вантажів.
-Негабарит комплексно займається організацією перевезення, від планування маршруту і отримання спеціальної дозвільної документації, до безпосередньо самого перевезення на спеціально підібраному транспортному засобі, яке відповідає всім нормам країн в які виконуються перевезення такого формату.
Приєднатися
Наш сервіс
Великий досвід в перевезеннях негабаритних вантажів по Європі, СНД, Середній Азії. Понад 14 років, наша компанія надає послуги з перевезення негабаритних вантажів наземним і водним транспортом;
Оперативна робота з проектною документацією. Формуємо вартість послуг на перевезення від 1 до 5 робочих днів, в залежності від складності вантажу. Надскладні вантажі розраховуються в окремому порядку з виїздом нашого фахівця на об'єкт за погодженням;
Тісна взаємодія з дозвільними структурами по видачі супровідної і проектної документації.
RateGo имеет гарантированную возможность выполнить перевозку негабаритного груза в большинство стран Мира.
ЩО МИ ПЕРЕВОЗИМО
Промислове обладнання
готові заводські лінії
бурові установки і багато іншого