RateGO ПРО НАС

це синергія IT розробки і людського ресурсу в галузі міжнародної логістики. Понад 14 років ми перевозимо вантажі для компаній з різних країн світу надаючи першокласний сервіс логістичних послуг. Одними з головних наших досягнень є сервіс розрахунків вартості, який гідно оцінили наші клієнти та партнери. Цей сервіс економить час і зручний при замовленні перевезення.

– це розумна логістика, яка у Вас під рукою – розраховуйте і замовляйте перевезення в режимі online 24/7 для будь-якої країни, міста і населеного пункту Європи, СНД, Середньої Азії та США. Ми пишаємося нашими розробками і продовжуємо розвивати сервіс, доводячи роботу до досконалості. У світовій практиці, надійний бізнес вважається той, який заснований на довірі і професіоналізмі.

запрошує компанії будь-якого рівня скористатися зручним і надійним сервісом перевезень і приєднатися до нас.

Географія

Проект успішно працює в Європі, СНД та США. Новий формат доставки покращує процес взаємодії і якість перевезення.

Наша місія

сприяти бізнесу міжнародної торгівлі доставляючи товари оптимальними логістичними рішеннями.

є ліцензійним провайдером логістичних і митних послуг на території країн Єврозони, СНД, Середньої Азії та США. Компанія пропонує клієнтам найбільш затребуваний і вигідний комплекс послуг з доставки вантажу в форматі Door to Door, за коштами власних і партнерських потужностей. Ми спеціалізуємося на швидкій і якісній доставці вантажів, зручному сервісі взаємодії замовник-виконавець..

Працюючи з нашим сервісом Ви гарантовано отримаєте:

- Негайну цінову пропозицію наземної доставки, яка буде однією з кращих на ринку;

- Комфортний спосіб замовлення перевезення через особистий кабінет;

- Професійну взаємодію з питань перевезення та ЗЕД;

- Надійну поставку послуг з гарантіями безпеки;